Послуги

Послуги

Тренажерна зала

Перше, що кидається в очі в нашій тренажерній залі – це його розмір і оформлення. До Ваших послуг більш ніж 310 м сучасних тренажерів і інструментів для створення Вашого тіла.

… Читати далі

Кожен з Вас знайде для себе бездоганний набір тренажерів, що з лишком і повністю відповідає запитам як новачка, так і професіонала. Всі тренажери пройшли сертифікацію, сконструйовані і підібрані з ультрасучасними вимогами до тренажерної зали подібного зразка, зроблені з екологічно чистих матеріалів, а також інтуїтивно зрозуміло розташовані, створюючи Вам як би «дорогу» правильної послідовності тренажерів для Вас і вашого тіла. Нагадаємо, що наша зала обладнана рослинами, що виділяють кисень і очищають повітря в приміщенні. Завжди хотіли свіжого повітря? Звести до мінімуму хімічні фільтри та очищувачі повітря – в цьому бажанні ми з Вами за одне. Рослини, крім очищення повітря створюють приємний для ока перформанс природності і свіжості, що безпосередньо відбивається на Вашому відпочинку та здоров’ї, а значить, поліпшує Вас.
У залі ви завжди зможете отримати детальну консультацію та підтримку від чергових тренерів. Тому коли ми говоримо, що наш зал – це, мабуть, найкращий зал у місті, ми перебільшуємо лише зовсім небагато. Зовсім небагато – це Ваше бажання, яке залежить лише від Вас самих.

Ласкаво просимо!

Персональний тренінг

В Fitness City кожен клієнт зустріне емоційно-близького тренера, який допоможе досягти бажаних результатів.
Кожен з Вас унікальний і неповторний. Це обумовлює необхідність пошуку нестандартних, одиничних шляхів для досягнення Ваших особистих цілей у фітнесі. Звертаючись до персонального тренера, Ви задаєте питання, формулюєте завдання і побажання. Робота персонального тренера полягає в пошуку відповіді і найбільш оптимального рішення, виходячи з Ваших особливостей.
Одним з найбільш істотних моментів персонального тренінгу є спілкування.

… Читати далі

Людська природа не обмежується м’язами, судинами, нервовими закінченнями і іншими анатомічними особливостями. Перш за все, Ви – особистість, з Вашим характером, Вашими думками, почуттями, переживаннями, радощами і бідами. Ваше гарне самопочуття, здоров’я, фізична форма, успіх Ваших занять багато в чому, якщо не в першу чергу, залежить від того, з чим Ви прийшли, чим Ви живете, про що думаєте, як дивитеся на цей світ. В кінці кінців, ваша душевна рівновага – це і є одна з основних цілей у фітнесі. Ви завжди можете розраховувати на те, що персональний тренер – це, в якомусь сенсі, Ваше довірена особа. Це ні в якому разі не означає, що хтось претендує на Ваше особистий простір, намагається вторгнутися в Ваш світ, вимагає від Вас відвертості і розташування. до того ж, тренер – це не психоаналітик. Займаючись з персональним тренером, Ви отримуєте можливість діалогу з людиною, для якого Ви важливі і цікаві як особистість, який відкритий назустріч Вам, налаштований на Вас, готовий спілкуватися з Вами. Яким буде цей діалог, вирішувати тільки Вам. Тому, так само, як Ви вільні у виборі друзів, Ви завжди вільні у виборі Вашого тренера.

Персональний тренер – це людина, яка подбає про Вас і Ваш результат.

Персональне тренування – максимальна результативність!

Професійна тренування під керівництвом досвідченого тренера – запорука 100% успіху.

Розклад занять

Бокс. Тайський бокс

Зміцни здоров’я, схудни, набери м’язову масу, постав удар, побудуй своє тіло.
На заняттях ти постійно перебуваєш в активному русі: відточуєш удари по груші, мішку, працюєш в парі, проводиш бій з тінню і береш участь в спарингах – відбувається якісний викид зайвої енергії і швидке збільшення всіх фізичних характеристик тіла.
Кращий спосіб боротьби зі стресом – НЕ солодощі, а боксерська груша, яку потрібно бити щосили. Досить однієї години, щоб назавжди позбутися від негативних емоцій і поганого настрою.
Заняття проводяться професіоналом, який допоможе освоїти ударну техніку. Додатково розвивається швидкість і сила. Ефективні заняття боксом з тренером починаються з навчання роботі в стійці.

Розклад занять з боксу та тайського боксу

Фітнес-бокс

Фітнес-бокс – це тренувальні заняття анаеробно-аеробного спрямованості, засновані на рухах і спеціальних вправах, які широко застосовують у своїй професійній спортивній діяльності боксери різної кваліфікації. Годинне тренування по фітнес-боксу дозволяє спалити до 1000 калорій.

 

 

Розклад занять з фітнес-боксу

Фітнес напрями

Фітнес мікс

Раді вітати вас на одному з наших напрямків “Фітнес-мікс”.
Думки про нього суперечливі і різноманітні, в одному лише вони правдиві напевне – фітнес-мікс ніколи не дасть вам нудьгувати.
Динаміка, азарт, радість, ревуча з колонок музика, вправи, що постійно змінюють одна одну, ваше тіло – як пружина, а радість непохитна, як сталь. Це лише невеликі порівняння, які приходять на думку після першого відвідування фітнес-міксу.
Фітнес-мікс увібрав в себе основні напрямки сучасного фітнесу.
Зараз ми коротко спробуємо пояснити вам, що ж це таке.

… Читати далі

Степ напрямок – означає виконання вправ на спеціальній степ платформі. Мета і призначення його – зробити ваш ” низ “- ніжки сідниці і стегна підтягнутими і спортивними.
Памп-аеробіка, що становить невід’ємну частину фітнес-міксу, складається з вправ з гантельками і штангою. Це дає вашому тілу необхідний імпульс для зміцнення м’язів або спалювання жиру. Допомагає знайти тілу витривалість і особливо добре допоможе набрати привабливі форми тим, хто має проблеми з малою вагою.
Тай-бо: об’єднує в собі елементи аеробіки і бойових мистецтв. Ви назавжди забудете задишку, запаморочення, проблеми зайвої ваги і нездужання.
Зайві калорії зникнуть, на їх місце прийде драйв і дике, ні на що не схоже відчуття радості. Крім того, вміння відчувати своє тіло і навички самооборони з їх користю ще ніхто не відміняв.
Коли ж ви злегка втомилися від такого калейдоскопу різноманітних підходів до вашого тіла, з’являється фітбол.
Фітбол – заняття на пружному м’ячі, мета якого – зміцнити м’язи, ваші суглоби зв’язки і хребет, підтримати його, розігнати застояну кров і розім’яти м’язи делікатно і віртуозно.
КРУГОВЕ ТРЕНУВАННЯ – тренування з використанням різноманітного устаткування у вигляді гиріштанги, медицинболла, фітболла, BOSU, спрямоване на розвиток усіх м’язових груп шляхом послідовного виконання вправ з заданою кількістю повторень і з фіксованим відпочинком між підходами. Може виконуватися 2 і більше кола. Дозволяє досягати комплексного розвитку фізичних здібностей і успішно сприяє підвищенню загальної працездатності організму.
Press & Stretching- складається з активної роботи над пресом і розтяжкою. Унікальная програма спрямована на корекцію преса, також покращує еластичність м’язів, гнучкість суглобів.
ABL (ABDOMINAL BUTTOCKS LEGS). Силовий клас для тренування м’язів ніг, черевного преса і сідниць. Навантаження високої інтенсивності.
Тепер ви розумієте, які можливості дає вам фітнес-мікс?
Повторимо разом. Приголомшливі ноги від степ-аеробіки, повноцінне прокачування м’язів завдяки памп-аеробіці, дикий драйв і накопичення радості з умінням ” осадити “кривдника завдяки тай-бо. І легкі, як масаж перед сном вправи на фітболлі.

Ми чекаємо вас!

Розклад занять Фітнес мікс

Аеробіка та силовий клас

Клас аеробіки пропонується тим, хто хоче гармонійно розвинути своє тіло, зміцнити серцево-судинну і дихальну систему. Аеробні вправи в поєднанні з силовими вправами допоможуть регулювати вагу тіла. Заняття з обтяженнями допомагають боротися з жировими відкладеннями.

Силова аеробіка дозволить прибрати вікові зміни тіла, вона додасть фігурі відмінні пропорції, а також просто зміцнить загальний стан організму і підвищить витривалість. Більш того, силове навантаження сприяє не тільки схудненню, але і підвищенню настрою.

Розклад занять з аеробіки

Степ-аеробіка та силовий клас

Степ-аеробіка, напевно, – один з найбільш простих і ефективних напрямків у великому сімействі аеробіки.« Степ »в перекладі з англійської буквально означає крок. Крокова аеробіка до смішного проста, вона не вимагає зайвого зосередження думок на правильному засвоєнні тих чи інших рухів . Все, що Вам потрібно, – це вміти красиво ходити.
Описати степ-аеробіку можна як суміш класичної аеробіки і ходьби сходами, але замість безлічі сходинок в степ-аеробіці використовується всього одна – степ-платформа. Її висота зазвичай варіює від 15 до 30 см, і підбирають її в залежності від спортивної підготовки. початківцям краще обмежитися 15-20 см, а для просунутих 30 см буде як раз. На цю платформу потрібно спочатку підніматися, а потім спускатися в ритм музиці, щоб уникнути монотонності рухи поєднують з танцювальними па та елементами східної гімнастики.

розклад занять степ-аеробіка

Fit ball-аеробіка та силовий клас

Fit ball – справжня знахідка для тренування. Аеробіка на м’ячі прийнятна для розвитку гнучкості, рівноваги, координації, сили м’язів всього тулуба. У вправах з м’ячем беруть участь в два рази більше м’язів, ніж при звичайному навантаженні. Тренуючи одну частину тіла, ви вимушені одночасно задіяти й інші, щоб утримати рівновагу. Так що калорії спалюються набагато швидше протягом усього заняття.

Нам не втомлюються повторювати, що рух – це життя. Так ось цей «веселий» різнобарвний надувний тренажер допоможе Вам повернути втрачену рухливість, яку всі ми мали в дитинстві, пожвавить ваші м’язи і подарує повноцінне життя.

розклад занять fit ball-аеробіка

Розумне тіло

FIT-йога або Energy йога

Ефективна програма тренувань для фізично активних людей, яка створює баланс між тілом і розумом, дозволяє придбати відмінну фізичну форму, розвинути концентрацію і допомагає запобігти травмам. Йога-Fit включає в себе тренування серцево-судинної системи, а також пози йоги,що нарощують силу, розтягують і зміцнюють м’язи, не збільшуючи надмірно їх обсяг. Йогу-Fit від інших видів йоги відрізняє те, що вона служить потребам тих, хто професійно або на аматорському рівні займається спортом. Fit-йога комбінує елементи Хатха-йоги з традиційними вправами для розвитку тіла і розтяжки м’язів. Ця програма занять йогою позбавлена містичних аспектів і доступна всім.

Розклад занять fit-йога

Йога (хатха-йога, аштанга-йога, йога с партнером)

На заняттях ви зможете дослухатися до себе, почути свій внутрішній ритм, своє дихання, зустрітися зі своїм тілом – Домівкою для Душі. Основний напрямок занять – це навчитися швидко відновлюватися, повертаючи себе в точку Рівноваги і Балансу. На заняттях можна навчитися гармонізувати свій внутрішній світ за допомогою суглобної і хвильової гімнастики, асан, співу мантр і пранаям (дихальних технік). Баланс досягається за рахунок злагодженої роботи нашої нервової системи: симпатики і парасимпатики, Сонця і Місяця – чоловічої енергії і жіночої, напруження і розслаблення. Регулярна практика підвищує стресостійкість, балансує гормональний фон, має потужний оздоровчий вплив на всі системи організму. Деякі практики сприяють очищенню, вивільненню від накопиченої негативної енергії, інші ж – сприяють відновленню, набору і розкрученню нової свіжої енергії.

Розклад занять з йоги

Пілатес

Пілатес – це система фізичних вправ, яка зміцнює м’язи тіла, підвищує гнучкість і покращує загальний фізичний стан організму. Система Пілатес включає в себе вправи для всіх частин тіла. Програма вправ дозволяє опрацювати «проблемні зони» організму, втягнути живіт, усунути жирові відкладення в районі стегон. Крім того, комплекс вправ дозволяє при мінімальному навантаженні на хребет зміцнити м’язовий корсет, розвинути гнучкість суглобів, еластичність зв’язок, силу, витривалість, а також поліпшити поставу не втрачаючи витонченості форм.

Розклад занять з пілатесу

Ми Вам зателефонуємо

Залиште свої данні нижче та ми Вам зателефонуємо найближчим часом. Приєднуйтесь до занять в нашому тренажерному залі в будь-який час, 7 днів на тиждень, за доступною ціною та знижками для студентів та всієї сім’ї.