Послуги

Послуги

Тренажерна зала

Перше, що кидається в очі в нашій тренажерній залі – це його розмір і оформлення. До Ваших послуг більш ніж 310 м сучасних тренажерів і інструментів для створення Вашого тіла.

… Читати далі

Кожен з Вас знайде для себе бездоганний набір тренажерів, що з лишком і повністю відповідає запитам як новачка, так і професіонала. Всі тренажери пройшли сертифікацію, сконструйовані і підібрані з ультрасучасними вимогами до тренажерної зали подібного зразка, зроблені з екологічно чистих матеріалів, а також інтуїтивно зрозуміло розташовані, створюючи Вам як би «дорогу» правильної послідовності тренажерів для Вас і вашого тіла. Нагадаємо, що наша зала обладнана рослинами, що виділяють кисень і очищають повітря в приміщенні. Завжди хотіли свіжого повітря? Звести до мінімуму хімічні фільтри та очищувачі повітря – в цьому бажанні ми з Вами за одне. Рослини, крім очищення повітря створюють приємний для ока перформанс природності і свіжості, що безпосередньо відбивається на Вашому відпочинку та здоров’ї, а значить, поліпшує Вас.
У залі ви завжди зможете отримати детальну консультацію та підтримку від чергових тренерів. Тому коли ми говоримо, що наш зал – це, мабуть, найкращий зал у місті, ми перебільшуємо лише зовсім небагато. Зовсім небагато – це Ваше бажання, яке залежить лише від Вас самих.

Ласкаво просимо!

Персональний тренінг

В Fitness City кожен клієнт зустріне емоційно-близького тренера, який допоможе досягти бажаних результатів.
Кожен з Вас унікальний і неповторний. Це обумовлює необхідність пошуку нестандартних, одиничних шляхів для досягнення Ваших особистих цілей у фітнесі. Звертаючись до персонального тренера, Ви задаєте питання, формулюєте завдання і побажання. Робота персонального тренера полягає в пошуку відповіді і найбільш оптимального рішення, виходячи з Ваших особливостей.
Одним з найбільш істотних моментів персонального тренінгу є спілкування.

… Читати далі

Людська природа не обмежується м’язами, судинами, нервовими закінченнями і іншими анатомічними особливостями. Перш за все, Ви – особистість, з Вашим характером, Вашими думками, почуттями, переживаннями, радощами і бідами. Ваше гарне самопочуття, здоров’я, фізична форма, успіх Ваших занять багато в чому, якщо не в першу чергу, залежить від того, з чим Ви прийшли, чим Ви живете, про що думаєте, як дивитеся на цей світ. В кінці кінців, ваша душевна рівновага – це і є одна з основних цілей у фітнесі. Ви завжди можете розраховувати на те, що персональний тренер – це, в якомусь сенсі, Ваше довірена особа. Це ні в якому разі не означає, що хтось претендує на Ваше особистий простір, намагається вторгнутися в Ваш світ, вимагає від Вас відвертості і розташування. до того ж, тренер – це не психоаналітик. Займаючись з персональним тренером, Ви отримуєте можливість діалогу з людиною, для якого Ви важливі і цікаві як особистість, який відкритий назустріч Вам, налаштований на Вас, готовий спілкуватися з Вами. Яким буде цей діалог, вирішувати тільки Вам. Тому, так само, як Ви вільні у виборі друзів, Ви завжди вільні у виборі Вашого тренера.

Персональний тренер – це людина, яка подбає про Вас і Ваш результат.

Персональне тренування – максимальна результативність!

Професійна тренування під керівництвом досвідченого тренера – запорука 100% успіху.

Розклад занять
Ціни на абонемент

Фітнес напрями

Фітнес мікс

Раді вітати вас на одному з наших напрямків “Фітнес-мікс”.
Думки про нього суперечливі і різноманітні, в одному лише вони правдиві напевне – фітнес-мікс ніколи не дасть вам нудьгувати.
Динаміка, азарт, радість, ревуча з колонок музика, вправи, що постійно змінюють одна одну, ваше тіло – як пружина, а радість непохитна, як сталь. Це лише невеликі порівняння, які приходять на думку після першого відвідування фітнес-міксу.
Фітнес-мікс увібрав в себе основні напрямки сучасного фітнесу.
Зараз ми коротко спробуємо пояснити вам, що ж це таке.

… Читати далі

Степ напрямок – означає виконання вправ на спеціальній степ платформі. Мета і призначення його – зробити ваш ” низ “- ніжки сідниці і стегна підтягнутими і спортивними.
Памп-аеробіка, що становить невід’ємну частину фітнес-міксу, складається з вправ з гантельками і штангою. Це дає вашому тілу необхідний імпульс для зміцнення м’язів або спалювання жиру. Допомагає знайти тілу витривалість і особливо добре допоможе набрати привабливі форми тим, хто має проблеми з малою вагою.
Тай-бо: об’єднує в собі елементи аеробіки і бойових мистецтв. Ви назавжди забудете задишку, запаморочення, проблеми зайвої ваги і нездужання.
Зайві калорії зникнуть, на їх місце прийде драйв і дике, ні на що не схоже відчуття радості. Крім того, вміння відчувати своє тіло і навички самооборони з їх користю ще ніхто не відміняв.
Коли ж ви злегка втомилися від такого калейдоскопу різноманітних підходів до вашого тіла, з’являється фітбол.
Фітбол – заняття на пружному м’ячі, мета якого – зміцнити м’язи, ваші суглоби зв’язки і хребет, підтримати його, розігнати застояну кров і розім’яти м’язи делікатно і віртуозно.
КРУГОВЕ ТРЕНУВАННЯ – тренування з використанням різноманітного устаткування у вигляді гиріштанги, медицинболла, фітболла, BOSU, спрямоване на розвиток усіх м’язових груп шляхом послідовного виконання вправ з заданою кількістю повторень і з фіксованим відпочинком між підходами. Може виконуватися 2 і більше кола. Дозволяє досягати комплексного розвитку фізичних здібностей і успішно сприяє підвищенню загальної працездатності організму.
Press & Stretching- складається з активної роботи над пресом і розтяжкою. Унікальная програма спрямована на корекцію преса, також покращує еластичність м’язів, гнучкість суглобів.
ABL (ABDOMINAL BUTTOCKS LEGS). Силовий клас для тренування м’язів ніг, черевного преса і сідниць. Навантаження високої інтенсивності.
Тепер ви розумієте, які можливості дає вам фітнес-мікс?
Повторимо разом. Приголомшливі ноги від степ-аеробіки, повноцінне прокачування м’язів завдяки памп-аеробіці, дикий драйв і накопичення радості з умінням ” осадити “кривдника завдяки тай-бо. І легкі, як масаж перед сном вправи на фітболлі.

Ми чекаємо вас!

Розклад занять
Ціни на абонемент

Аеробіка та силовий клас

Клас аеробіки пропонується тим, хто хоче гармонійно розвинути своє тіло, зміцнити серцево-судинну і дихальну систему. Аеробні вправи в поєднанні з силовими вправами допоможуть регулювати вагу тіла. Заняття з обтяженнями допомагають боротися з жировими відкладеннями.

Силова аеробіка дозволить прибрати вікові зміни тіла, вона додасть фігурі відмінні пропорції, а також просто зміцнить загальний стан організму і підвищить витривалість. Більш того, силове навантаження сприяє не тільки схудненню, але і підвищенню настрою.

Розклад занять
Ціни на абонемент

Степ-аеробіка та силовий клас

Степ-аеробіка, напевно, – один з найбільш простих і ефективних напрямків у великому сімействі аеробіки.« Степ »в перекладі з англійської буквально означає крок. Крокова аеробіка до смішного проста, вона не вимагає зайвого зосередження думок на правильному засвоєнні тих чи інших рухів . Все, що Вам потрібно, – це вміти красиво ходити.
Описати степ-аеробіку можна як суміш класичної аеробіки і ходьби сходами, але замість безлічі сходинок в степ-аеробіці використовується всього одна – степ-платформа. Її висота зазвичай варіює від 15 до 30 см, і підбирають її в залежності від спортивної підготовки. початківцям краще обмежитися 15-20 см, а для просунутих 30 см буде як раз. На цю платформу потрібно спочатку підніматися, а потім спускатися в ритм музиці, щоб уникнути монотонності рухи поєднують з танцювальними па та елементами східної гімнастики.

розклад занять
Ціни на абонемент

Fit ball-аеробіка та силовий клас

Fit ball – справжня знахідка для тренування. Аеробіка на м’ячі прийнятна для розвитку гнучкості, рівноваги, координації, сили м’язів всього тулуба. У вправах з м’ячем беруть участь в два рази більше м’язів, ніж при звичайному навантаженні. Тренуючи одну частину тіла, ви вимушені одночасно задіяти й інші, щоб утримати рівновагу. Так що калорії спалюються набагато швидше протягом усього заняття.

Нам не втомлюються повторювати, що рух – це життя. Так ось цей «веселий» різнобарвний надувний тренажер допоможе Вам повернути втрачену рухливість, яку всі ми мали в дитинстві, пожвавить ваші м’язи і подарує повноцінне життя.

розклад занять
Ціни на абонемент

Розумне тіло

FIT-йога або Energy йога

Ефективна програма тренувань для фізично активних людей, яка створює баланс між тілом і розумом, дозволяє придбати відмінну фізичну форму, розвинути концентрацію і допомагає запобігти травмам. Йога-Fit включає в себе тренування серцево-судинної системи, а також пози йоги,що нарощують силу, розтягують і зміцнюють м’язи, не збільшуючи надмірно їх обсяг. Йогу-Fit від інших видів йоги відрізняє те, що вона служить потребам тих, хто професійно або на аматорському рівні займається спортом. Fit-йога комбінує елементи Хатха-йоги з традиційними вправами для розвитку тіла і розтяжки м’язів. Ця програма занять йогою позбавлена містичних аспектів і доступна всім.

Розклад занять
Ціни на абонемент

Йога-Баланс

Йога-Баланс – це сучасний стиль Хатха-Йоги. Практикуючи, ми прагнемо досягти єднання розуму, дихання та тіла – тобто збалансувати себе. Коли ми перебуваємо в балансі, починають включатися глибокі м’язи нашого тіла, які у звичайному житті використовуються дуже рідко. Важливість полягає в тому, що зміцнюючи м’язи живота, плечових суглобів, сідниць та стегон, ми захищаємо наш хребет та суглоби від травм, а найголовніше – ми сприяємо покращенню постави. Якщо брати ментальну та духовну сторони, то балансові асани допомагають не лише заспокоїти розум, а й сприяють перебуванню у стані «тут і зараз», тому що ми максимально сконцентровані на дії та диханні. Йога-Баланс забезпечує правильне положення хребта та гарну поставу, покращує рівновагу та координацію, роботу нервової та дихальної систем, зміцнює м’язи кору, сідниць та стегон, зберігає стабільне положення внутрішніх органів, захищаючи від зміщень, а також забезпечує здоров’я та стабільність суглобів. До цієї практики входять: динамічні зв’язки, статичні асани, вправи на синхронізацію роботи правої та лівої півкуль мозку, дихальні техніки (пранаями), звукотерапія, мантри, медитація, релаксація.

Розклад занять
Ціни на абонемент

Пілатес

Пілатес – це система фізичних вправ, яка зміцнює м’язи тіла, підвищує гнучкість і покращує загальний фізичний стан організму. Система Пілатес включає в себе вправи для всіх частин тіла. Програма вправ дозволяє опрацювати «проблемні зони» організму, втягнути живіт, усунути жирові відкладення в районі стегон. Крім того, комплекс вправ дозволяє при мінімальному навантаженні на хребет зміцнити м’язовий корсет, розвинути гнучкість суглобів, еластичність зв’язок, силу, витривалість, а також поліпшити поставу не втрачаючи витонченості форм.

Розклад занять
Ціни на абонемент

Приєднуйтесь сьогодні!

Приєднуйтесь до занять в нашому тренажерному залі в будь-який час, 7 днів на тиждень, за доступною ціною та знижками для студентів та всієї сім’ї.
Приєднатися
Call Now Button